Přírodní pánská kosmetika

BARBERIO

Barberio je zlínská značka 100% přírodní pánské kosmetiky na vousy, pleť a vlasy. Stejně jako my, jsou i kluci z Barberia především zapálení pro svůj produkt, který vyrábějí s láskou. Neodolatelné aroma a skvělý účinek Vás překvapí! 

Olej na vousy

WILD VANILLA - je český prémiový 100% přírodní olej na vousy. Vaše vousy vyživuje, změkčuje a krásně vyčistí, k tomu výborně hydratuje pokožku pod nimi. Vousy získají dokonalý vzhled, díky přírodním olejům, které Barberio používá pro jeho výrobu. Vitamín E obsažený v našem oleji napomáhá hojení ran např. po holení. Složení: Jojobový olej: chrání vousy zvenčí. Ricinový olej: vyživuje vousy zevnitř. Mandlový olej: hydratuje a zklidňuje pokožku. Rýžový olej: změkčuje a regeneruje pokožku. Avokádový olej: zabraňuje svědivosti pokožky. Parfemováno vanilkou, tonkovými boby a Palo Santem ,,SVATÉ DŘEVO" Vitámín E Oleje Barberio neobsahují žádné chemické látky, jedná se o 100% přírodní produkty. 

249,00 Kč

Šampon na vlasy a vousy

Šampon na vlasy a vousy české výroby . Vůně šamponu nese prvky koření v kombinaci s vůni mechu a svěžestí mintu. Šampon Barberio vaše vousy dokonale umyje a současně o ně pečuje díky vyživujícim složkám, to vše za podpory příjemné svěží vůně.  200 ml

225,00 Kč

Balzám na vousy

WILD VANILLA Český prémiový 100% přírodní balzám na vousy, který jim dodá elegantní vzhled.  Složení: Bambucké máslo: posiluje, vyživuje a chrání jak vousy, tak pokožku proti UV záření. Kandelilový vosk: zjemňuje vousy. Ricinový olej: vyživuje zevnitř Arganový olej: regeneruje a zpomaluje stárnutí buněk Jojobový olej: chrání vousy zvenčí Kokosový olej: chrání pokožku před nepříznivými vlivy. Parfemováno vanilkou, tonkovými boby a Palo Santem ,,SVATÉ DŘEVO" Vitamín E Jak prémiové balzámy Barberio používat: Prsty naberte menší množství balzámu a v dlani jemně rozetřete. Poté vmasírujte do vousů a pokožky pod nimi. Teď už stačí jen upravit tvar a máte hotovo. Doporučujeme používat balzám společně s olejem. Balzámy Barberio neobsahují žádné chemické látky, jedná se o 100% přírodní produkty. 

439,00 Kč