Neocenitelný společník

v divadle, na vyjížďce, na plese.

Skleněný doplněk bude ctít tradice, tedy čistý vzhled a eleganci, ale vyjádří pokrok a chápání moderní doby.


PRIME

LIBOVOLNÁ STUHA V CENĚ MOTÝLKU

Exkluzivní nabídky?
Vánoční akce?
To a mnohem více...

VÝROBA MOTTYHO

OD ŘEZACÍHO STOLU PO ŠICÍ STROJ

U nás se snoubí nejmodernější technologie, originální design a zlaté ručičky. Vše začíná s tužkou a papírem u designerky Nely Kuhnové. Ta narýsuje siluetu těla Mottyho, která je následně přenesena do počítače a vyřezána ze skla.

Nejmodernější sklenářské technologie zajistí, že je Motty lehký a zároveň bezpečný. Je totiž opatřen bezpečnostní folií, podobnou té v čelním skle Vašeho automobilu.

Když je vyřezáno tělo Mottyho, přichází na řadu oduševnění. Laserovým gravírováním nebo malovacími technikami přenosu Neliného návrhu vzoru a ručním broušením hran získá Motty svou jedinečnou duši.

Zatímco se Motty finalizuje, naše švadlenky už pilně pracují na stuze, do které se Motty oblékne. Každá ze stuh projde jejich šikovnými prsty a každá zvlášť je spolu s motýlkem podrobena bedlivé kontrole, která ručí za prvotřídní kvalitu výrobku.

Při kontrole kvality výrobku hodnotíme. Čistotu a přesnost řezu, viditelnost zdobení, bezpečnost a kvalitu brusu, pevnost stuhy a viditelnost švu a po obdržení objednávky hodnotíme též stav krabičky a uložení Mottyho.