CO O MOTTYM NEVÍTE

Čerpáme z rodinných tradic a jde nám to dobře!

Už jsou tady zase. Letos tradičně o něco dříve než loni - Vánoce. Víte, co nadělíte svému partnerovi pod stromeček? Jste-li spolu už pár let, vymyslet něco neotřelého může být oříšek, ale ... my máme ESO do Vaší kapsy! A rovnou přidáme tip na dárek k narozeninám.

Plánujete svůj velký den v roli nevěsty, nebo jste pozvaná na svatbu jako host? Co se týče šatů, máme jako ženy opravdu z čeho vybírat a fantazii se meze nekladou. Ale do čeho obléci svého partnera či ženicha, aby nebyl jen za nudného patrona?

Chcete potěšit kteréhokoli muže? Opravdu kteréhokoli! Blíží se výročí, narozeniny, promoce, maturita, svátek, nebo prostě chcete vyjádřit svou náklonnost? Dejte mu něco, co bude jen jeho! Něco jedinečného, co podtrhne jeho mužnost! Proč je zrovna Motty tou správnou volbou? Není to žádné tajemství. Přesvědčte se sami.

Slýcháte to - "Svatba v máji, do roka máry..." Opravdu je čeho se bát? Z čeho plyne tato pověra? Co dělat, pokud je už svatba naplánovaná? Nebojte, věci jdou stále zachránit, a zde se dozvíte JAK!

S tímhle parťákem Vás nikdo nebude brát na lehkou váhu! Chcete vyčnívat nad ostatní košiláče? Chcete ctít tradice, ale nosit každý den hedvábný motýlek je trochu moc, a dřevo ... tím už nikoho nepřekvapíte? Vezměte do společnosti Mottyho! KOHO? Vašeho Skleněného motýlka s duší, motýlka pro každou příležitost.

Jak se vyrábí motýlek ze skla? Kolik nám je a co děláme mimo výrobu motýlků? Cesta Mottyho od řezacího stolu po Váš krk, a také pár slov o našich maličkostech, všechny otázky jsou zodpovězeny v tomto článku. Vítejte!